Web

A zase ten Amazon

Dost často jste se již setkali s označením Amazon. Je velice diskutovanou a probíranou společností a má to své důvody. Jen pro ty nezasvěcené, jedná se o firmu, která se zabývá obchodem. V současné době se jedná o největší společnost s touto náplní, tedy internetové obchodování. A taky o ní určitě ještě dlouho uslyšíme a nebude to jinak než v pozitivním smyslu slova.
rodinný nákup přes eshop
Blíží se konec roku 2018 a bylo by možná dobré si zrekapitulovat, co všechno Amazon v tomto roce dokázal a co nového mohl svým stávajícím, ale i budoucím zákazníkům nabídnout.
Rok 20017 byl pro společnost velice úspěšným. Jako největší internetový obchod měl v loňském roce obrat neuvěřitelných jedno sto sedmdesát miliard amerických dolarů. Oproti předchozím letům to bylo o polovinu více. Tím se dostal na špičku internetových obchodů. Najdete ho na všech kontinentech a jeho služeb využívají obyvatelé více jak dvou stovek států. V loňském roce se věnoval prodeji kosmetických přípravků, elektronického zboží, kromě toho si dobře vede i při prodeji knih a filmů. A nejinak tomu bylo i v roce letošním. Své chapadla rozšířil i do jiných zemí, snažil se vyřadit ze hry své konkurenty, což se např. v Indii podařilo. Stále více si razí cestu i ve státech Jižní Ameriky, jedná se třeba o Brazílii a své služby šíří i do Mexika.
nákupní košík internetu
Aby mohl svým konkurentům konkurovat nebo je dokonce vyšachovat a předstihnout, musí být cesta zboží k zákazníkovi pokud možno blesková, a tak to vypadá, že brzy bude objednané zboží doručováno drony. Cílem je, aby byl objednaný produkt u kupujícího pokud možno ve stejný den.
Jako velké lákadlo se osvědčilo nejen včasné doručení, ale také pro stálé klienty služba, díky které mají možnost přístupu do databáze společnosti, kde je možné najít nové filmy a knižní tituly.
Je jen těžko představitelné, s čím vším nás ještě Amazon překvapí, jisté ale je, že se máme na co těšit.

5/5 - (1 vote)