Produkty

Nehodily by se vám palety?

Velice bych se divil, kdyby vám pojem ‚palety‘ nic neříkal. Ať už je člověk v životě čímkoliv, je prakticky vyloučené, že by je aspoň někdy a aspoň někde nezahlédl. Protože se všude kolem nás něco přepravuje z místa na místo a právě pro tento účel jsou tato zařízení více než skvělým pomocníkem.palety a beruška
A nejen při přepravě zboží a materiálu dojde na palety. Dobré služby tyto prokazují i četným výrobcům lecčeho, i skladníkům, obchodníkům a co já vím, komu ještě.
Znáte to. Na takovou paletu se dá cokoliv naskládat už ve výrobě, a pak se to daleko snáze přemísťuje, než kdyby se to mělo přenášet kus po kuse. Převeze se to s pomocí vysokozdvižného nebo nízkozdvižného vozíku tak, kam to má zamířit, a tam se to neméně pohodlně uloží na vyhrazené místo, kde to spočine, než se dostaví někdo, kdo to podobným způsobem přesune na korbu náklaďáku, do kamionu či kontejneru, na železniční vagón. A po transportu se to zase složí a hravě přemístí.
Kolik jenom takové palety ušetří sil, kolik jenom díky nim není třeba zaměstnanců, kteří se tak mohou realizovat jinde! A to ještě není ani zdaleka jediná výhoda, protože se díky přepravě a skladování na paletách vše i daleko snáze poskládá, nezabírá to zbytečně místo ani v dopravním prostředku, ani ve skladu.
A když se nakonec vše přece jenom složí, protože nic nemůže na paletách setrvat na věčné časy, dají se tito dřevění (a nejen dřevění) pomocníci jednoduše někde naskládat na sebe a až do nalezení dalšího využití nezabírají zbytečně místo a nepřekážejí.natírání palet
A pokud někdo takové palety nemá, ale potřeboval by je, není nikterak nesnadné si je obstarat. Jsou tu přece Palety Morava – provozovny https://www.paletymorava.cz/provozovny, jež slouží těm, kdo je potřebují. A tak stačí vyrazit do Hulína, Prostějova nebo Vlkoše u Přerova a zařídit si tam, co je třeba. Ať už jde o palety standardní či atypické, europalety, paletové ohrádky nebo gitterboxy. Tady je každý, kdo palety potřebuje, na správném místě.