Produkty

Šetřete tam, kde se to skutečně vyplatí

Možná právě řešíte, jak byste na svém domě nejlépe zateplili fasádu a vyměnili okna tak, abyste svůj dům izolovali od okolního prostředí a snížili tak tepelné ztráty, což vám ušetří nemalé peníze za vytápění. A zřejmě promýšlíte i to, jak to udělat, tak aby vás to celé stálo co nejméně peněz. A je jasné, že jednoznačně ušetříte, pokud se do těchto prací pustíte svépomocí, tedy bez stavební firmy. Proč ne? Zkušený řemeslník si na podobné práce jistě troufne sám. Problém je spíše v tom, jak se pohodlně dostat ke vše částem vašeho domu.

lešení

A je jasné, že pouze se žebříkem si neporadíte. Na takové práce potřebujete mít k dispozici kvalitní lešenářskou konstrukci, ideálně okolo celého domu tak, abyste mohli dělat několik věcí najednou a nemuseli se zbytečně zdržovat. Ovšem případná koupě lešení by celou akci opět jen zbytečně prodražila. A navíc, jen o koupi lešení to celé není.

Takové lešení je poměrně prostorově náročné, což se promítá do jeho komplikované přepravy na místo určení a také do jeho složitého skladování. Tím spíše, že po podobné akci lešení složíte do kouta a několik dalších let o něj budete jen zakopávat. Ideální proto je si lešení půjčit. Pronájem lešení vyřeší všechny vaše zmíněné potíže, ale také i mnohé další, na které jste ještě třeba nepomysleli.

stavba

Nejde totiž jen o to lešení vlastnit, ale také o to umět jej správně sestavit, což rozhodně není snadné a je potřeba přitom mít nejen jisté konstrukční dovednosti, ale také vědět, jak jej správně postavit a ukotvit, tak aby byl výsledek stabilní a bezpečný, tím spíše, pokud se váš dům nachází na nerovném terénu. A i to za vás hravě vyřeší profesionálové, u kterých si lešení pronajmete. Nejen, že vám jej zapůjčí, ale také jej dovezou a odborně postaví a ukotví a po celé akci opět složí a odvezou pryč. A vy budete moci nerušeně pracovat. Co víc byste si mohli přát?