Zábava

Zábava, napětí a velká legrace

Nejenom odreagování ale i spoustu zábavy a legrace můžete zažít, když navštívíte Escape Game neboli únikovou hru. Escape game Hradec Králové čeká, až ji navštívíte a vyřešíte zdejší záhady.
Zní to možná trochu divně, když řekneme, že se můžete nechat zavřít a zamknout do místnosti, ze které musíte uprchnout, ale věřte, že se jedná o styl hry. Velice rychle vás to vtáhne do děje a velice rychle začnete přemýšlet a uvažovat úplně jinak než v běžném životě. Na chvíli na každodenní stres zapomenete, na všechny běžné věci a začnete se věnovat pouze náplni vaší práce.
Nápis Exit v červeném poli za ním světla
A co bude, naplní vaší práce? Přece útěk! Z místnosti musíte uniknout, ale musíte vymyslet, jak na to. To je úkolem hry. Právě to ji dává nový rozměr, úplně jiný a odlišný smysl. Musíte se dívat všude kolem sebe, pracovat v týmu a nic nepřehlédnout. Jistě si brzy všimnete nějakého klíče, skrytého v předmětu, na zdi nebo někde v místnosti. Vyřešíte tuto záhadu a dostanete se ven? Musíte hledat nápovědy, obratně reagovat a vymýšlet řešení, jak se dostat ven. Čekají vás hádanky, nápovědy, klíče nebo kódy k zámkům, musíte však na to přijít samotní, bez pomoci zvenčí.
Čenobílá fotografie, tmavá místnosti, chodba v opuštěném a starém domě

Nezapomenutelný zážitek

Dnešní svět nabízí mnoho možností a jednou z nich je i tato vlastní zkušenost. Přijít si vyzkoušet uniknout ze zákeřné místnosti plné záhad. Zážitek prožijete na vlastní kůži. Už se nemusíte nudit doma, ale můžete si přijít vyzkoušet tuto netradiční zábavu. Podobné domy a místnosti se nachází již po celém světě.
Na hru je pouze omezený čas
ü Máte omezený čas. 75 minut napětí a akce. Vybrat si můžete svůj tým. Měl by mít od dvou do pěti členů.
ü Součástí místnosti Enigma, ve které se budete nacházet jako první, je také místnost Dvojitý Agent, kde musíte přijít na to, jestli je váš partner a kolega opravdu váš kolega. Hledejte informace o svém kolegovi, abyste se dozvěděli pravdu.

5/5 - (1 vote)